Napsali o mě

Přečtěte si, co o mě napsali někteří klienti na portále navolnenoze.cz

Marka jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnil podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jeho služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Rozhodně doporučuji!
Luboš Haranza, Srovnáme.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji.
Obdřej Pokorný, AlcedoMedia

S Markem spolupracujeme na mnoha projektech. Je to výborný člověk i specialista ve svém oboru, jeho služby, můžeme jedině doporučit.
Štefan Mazáň, iZora.cz

S Markem spolupracujeme poměrně krátkou dobu, ale hned si nás získal svojí rychlostí a spolehlivostí. Zatímco u některých grafiků se nespolehlivost snad přibaluje k licenci Photoshopu, tak na Marka je spoleh a práci dodá vždy v dohodnutém termínu, někdy dokonce s předstihem, aniž by to mělo vliv na výslednou kvalitu výstupu. Výsledek je vždy čistý a precizní.
Aleš Rosa, Digitalwizards.cz

Marek mě šokoval – a to hned třikrát. Poprvé zkušenostmi, podruhé rychlostí dodání a potřetí svou precizností. Všechny tři šoky byly velmi pozitivní. Marka osobně neznám, ale už teď na mě působí jako profík!
Otto Bohuš, Ottocopy.cz

Pana Leschingera jsem oslovil na konzultaci a přípravu mého webu. Přístup k požadavkům a spolupráce je výborná. Cením si, že web začínal na papíře s tužkou a potom se tvoří grafika a jiné věci. Pan Leschinger je profesionál, který opravdu ví, co má v dnešní době kvalitní web obsahovat, jak má vypadat, a proto tohoto webdesingéra velmi doporučuji.
Václav Chroustovský, Montér Václav

Rychlá odezva na požadavky a férové jednání. Doporučení vhodných prvků a perfektní konzulztace. Mohu doporučit.
Petr Dubský, Tojemasakr.cz

Požádala jsem pana Leschingera o pomoc s chybovou hláškou při nákupu zboží a vyzvednutí na pobočce v e-shopu dělaném ve Woocommerce. Pan Leschinger reagoval velmi rychle návrhem možného řešení a přesně dle domluvy mne chybové hlášky zbavil. Pana Leschingera velmi doporučuji, rychle reaguje, je velice ochotný a odborník v pravém slova smyslu.
Lenka Kodoňová, Inventors.cz

Výborná komunikace, krásný design webu, rychlé dodání. Můžu jen doporučit!
Vladimír Dzurko, Bionatural.cz