MAREK LESCHINGER

Specialista na UI/UX design a WordPress.

Specialista na UI/UX design a WordPress.

Je mi 39 let (stále mlád), Mám přes 13 let zkušeností, které jsem nejprve sbíral v několika webových agenturách, kde jsem dělal design malých, ale i velkých korporátních webů a eshopů, vedl jsem týmy lidí se zaměřením na UI a UX design, nebo partu vývojářů, kde jsem dohlížel na finální správnost a dokonalost webových projektů.

Mám přes 12 let zkušeností, které jsem nejprve sbíral v několika webových agenturách, kde jsem dělal design malých, ale i velkých korporátních webů a eshopů, vedl jsem týmy lidí se zaměřením na UI a UX design, nebo partu vývojářů, kde jsem dohlížel na finální správnost a dokonalost webových projektů.

Od roku 2015 jsem na volné noze a pomáhám firmám tvořit kompletní webové stránky od designu, až po samotné spuštění hotového webu. Specializuji se na tvorbu moderního a čistého designu webů, mobilních i webových aplikací, eshopů a kompletní tvorbu WordPress a Prestashop šablon. Vnímám hloubku potřeb a cílů svých klientů. Díky tomu jsem měl možnost pracovat na projektech pro známé České, i zahraniční společnosti jako jsou například CK Fischer, eTravel, Wayfarer, Favi, Lavazza a desítky dalších. 

12+

12+

let praxe

64+

64+

WooCommerce eshopů na míru

WooCommerce eshopů na míru

WooCommerce eshopů na míru

140+

WordPress webů na míru

31+

stálých klientů

stálých klientů

Píší o mně

Významní klienti

Aukro
Home credit
Favi
Fischer
Východní Morava

CK Fischer
eTravel
Wayfarer
Outletobchod.cz
Valašsko

bPromotion
Srovnáme.cz
Very Goodies
Amesty International
+ 160 dalších

Ocenění

2011–Žihadlo roku
2012– CSS design awards

2015–CSS winer
2016–CSS winer

2016–CSSawards
Certifikát Digitální Garáž google

Spolupráce

Větším agenturám nabízím externí spolupráci na jejich projektech. Se všemi spolupracuji pouze externě. Komunikuji denně pomocí Slack, Emailu, telefonicky, Skype nebo i na osobních schůzkách v Trutnově. Spolupracuji například s Digital Wizards, bPromotion  Guryla, CK Fischer, eTravel a další.

Ohlasy klinetů

Všechna doporučení, jsou převzatá z portálu Navolnenoze.cz, kde si doporučení můžete přečíst také, nebo rovnou nějaké přidat. Jsou řádně ověřena, nejsou smyšlená, jak to někteří dělají. 

Náhodný začátek naší spolupráce (nyní již na druhém našem webu) se přeměnil v naprosto bezproblémový a řekla bych vzájemně intuitivní přístup při tvorbě webů na našem oblíbeném systému wordpress. Bez dlouhých telefonátů a složitého vysvětlování dostanete od pana Leschingera vaši představu přetavenou v moderní webovou prezentaci a ještě vylepšenou o jeho zkušenosti a schopnosti.  Nedostanete nic, co by vám nefungovalo. Především oceňuji i ochotu pomoc a poradit při dokončení webu, že nedává ruce pryč, při proplacení faktury :-) Navíc rychlost a spolehlivost jsou to, co ho vyzdvihuje před ostatními. Tleskám a děkuji!
Kalmusová Radka - Lavazza & Lavazzafirma.cz

Oceňuji vysokou profesionalitu, ochotu, promptnost a super komunikaci. I mně jako laikovi v této oblasti dokázal srozumitelně vysvětlit souvislosti. Děkuji.
Eva Witkovská - Very Goodies 

Marka jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnil podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jeho služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!
Luboš Haranza - Srovnáme.cz

Marek mě šokoval – a to hned třikrát. Poprvé cenou, podruhé rychlostí dodání a potřetí svou precizností. Všechny tři šoky byly velmi pozitivní. Marka osobně neznám, ale už teď na mě působí jako profík.
Otto Bohuš - www.otobohus.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.
Ondřej Pokorný - www.rybareni.cz

Marka jsme oslovili na základě doporučení přes web Navolnenoze.cz s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Potěšil nás profesionální přístup. Marek vše rychle zpracoval a dotáhl projekt k naší plné spokojenosti. Zejména musíme ocenit jeho trpělivost při odpovídání na naše mnohdy velmi amatérské dotazy. Marka tedy můžeme doporučit.
Josef Dostál - Slackshop.cz

S Markem spolupracujeme poměrně krátkou dobu, ale hned si nás získal svojí rychlostí a spolehlivostí. Zatímco u některých grafiků se nespolehlivost snad přibaluje k licenci Photoshopu, tak na Marka je spoleh a práci dodá vždy v dohodnutém termínu, někdy dokonce s předstihem, aniž by to mělo vliv na výslednou kvalitu výstupu. Výsledek je vždy čistý a precizní.
Aleš Rosa - Digital Wizards

Moje hodnoty

Moje hodnoty

Moje hodnoty

První dojem se dělá pouze jednou a napoprvé

Pokud náhodou udělám chybu u nějakého projektu , nekoukám na čas, který při tom strávím a opravím ji bez dalších okolků.

Otevřenost

Problém nepojmenuji slušně a hezky, ale narovinu tak,  jak se věci mají.

Termíny

Ctím férové podnikání, dodržení termínu je pro mě tedy zásadní. Dávám tím najevo, že svých zákazníků si vážím.

Faktura se platí ihned, ne v den splatnosti

Faktura se platí ihned, ne v den splatnosti

Každá faktura má být zaplacená ihned, ne v datum splatnosti. Prokazujeme si tak vzájemnou úctu.

Přináším Vám hodnotu a peníze.

Má práce má za úkol klientům vydělat peníze. Svou práci naceňuji rozumně. O  ceně nevyjednávám. Pokud někdo nevidí hodnotu mé práce, nebojím se zakázku odmítnout, nebo ukončit. 

Promluvme si

Navštivte mne

Mladé Buky 266, Mladé Buky

©2020, Marek Leschinger

dribbble        facebook       Instagram

©2020, Marek Leschinger

dribbble        facebook       Instagram