arrow_up@3x Created with Sketch.

Jsem sedmatřicetiletý kreativní webový designér,  kodér šablon Wordpress programátor Prestashop z České republiky a tvořím weby z krásného prostředí Krkonoš již více jak 10 let. A vždy s láskou k mé práci.

Kompletní tvorba Wordpress webů a Prestashop e-shopů na míru.

Kompletní tvorba Wordpress webů a Prestashop e-shopů na míru.

Kompletní tvorba Wordpress webů a Prestashop e-shopů na míru.

Jsem sedmatřicetiletý kreativní webový designér,  kodér šablon Wordpress programátor Prestashop z České republiky a tvořím weby z krásného prostředí Krkonoš již více jak 10 let.
A vždy s láskou k mé práci.

Důvěřovali mi

wodpress web pro lavazza
wayfar
fischer
hc
etravel
favi

12+ let praxe, 280+ dokončených projektů,
přes 20+ spokojených významných klientů

12+ let praxe,
280+ dokončených projektů, přes 20+ spokojených významných klientů

O mně

Mám přes 12 let zkušeností, které jsem nejprve sbíral v několika webových agenturách, kde jsem dělal design malých, ale i velkých korporátních webů a eshopů, vedl jsem týmy lidí se zaměřením na UI a UX design, nebo partu vývojářů, kde jsem dohlížel na finální správnost a dokonalost webových projektů.

Od roku 2015 jsem na volné noze a pomáhám firmám tvořit kompletní webové stránky od designu, až po samotné spuštění hotového webu. Specializuji se na tvorbu moderního a čistého designu webů, mobilních i webových aplikací, eshopů a kompletní tvorbu WordPress šablon. Vnímám hloubku potřeb a cílů svých klientů. Díky tomu jsem měl možnost pracovat na projektech pro známé České, i zahraniční společnosti jako jsou například CK Fischer, Aukro, Wayfarer, Favi, Lavazza a desítky dalších. Dnes  spolupracuji se svým vlastním týmem lidí. Naším cílem je vytvořit dokonalou vyváženost a nabídnout tak klientům moderní a efektivní on-line řešení.

Významní klienti

Aukro
Home credit
Favi
Fischer
Východní Morava

CK Fischer
eTravel
Wayfarer
Outletobchod.cz
Valašsko

bPromotion
Srovnáme.cz
Peugeot
Amesty International
+ 160 dalších

Externí spolupráce

Větším agenturám nabízím externí spolupráci na jejich projektech. Se všemi spolupracuji pouze externě. Komunikuji denně pomocí Slack, Emailu, telefonicky, Skype nebo i na osobních schůzkách v Trutnově. Spolupracuji například s Digital Wizards, bPromotion
a další.

Ohlasy klientů

Náhodný začátek naší spolupráce (nyní již na druhém našem webu) se přeměnil v naprosto bezproblémový a řekla bych vzájemně intuitivní přístup při tvorbě webů na našem oblíbeném systému wordpress. Bez dlouhých telefonátů a složitého vysvětlování dostanete od pana Leschingera vaši představu přetavenou v moderní webovou prezentaci a ještě vylepšenou o jeho zkušenosti a schopnosti.  Nedostanete nic, co by vám nefungovalo. Především oceňuji i ochotu pomoc a poradit při dokončení webu, že nedává ruce pryč, při proplacení faktury :-) Navíc rychlost a spolehlivost jsou to, co ho vyzdvihuje před ostatními. Tleskám a děkuji!

Kalmusová Radka - Lavazza & Lavazzafirma.cz

Marka jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnil podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jeho služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza - Srovnáme.cz

Marek mě šokoval – a to hned třikrát. Poprvé cenou, podruhé rychlostí dodání a potřetí svou precizností. Všechny tři šoky byly velmi pozitivní. Marka osobně neznám, ale už teď na mě působí jako profík.

Otto Bohuš - www.otobohus.cz

Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný - www.rybareni.cz

Marka jsme oslovili na základě doporučení přes web Navolnenoze.cz s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Potěšil nás profesionální přístup. Marek vše rychle zpracoval a dotáhl projekt k naší plné spokojenosti. Zejména musíme ocenit jeho trpělivost při odpovídání na naše mnohdy velmi amatérské dotazy. Marka tedy můžeme doporučit.

Josef Dostál - Slackshop.cz

S Markem spolupracujeme poměrně krátkou dobu, ale hned si nás získal svojí rychlostí a spolehlivostí. Zatímco u některých grafiků se nespolehlivost snad přibaluje k licenci Photoshopu, tak na Marka je spoleh a práci dodá vždy v dohodnutém termínu, někdy dokonce s předstihem, aniž by to mělo vliv na výslednou kvalitu výstupu. Výsledek je vždy čistý a precizní.

Aleš Rosa - Digital Wizards

Moje hodnoty

Moje hodnoty

1. První dojem se dělá pouze jednou a napoprvé

1. První dojem se dělá pouze jednou a napoprvé

Pokud náhodou udělám chybu u nějakého projektu , nekoukám na čas, který při tom strávím a opravím ji.

2. Otevřenost

2. Otevřenost

Problém nepojmenuji slušně a hezky, ale narovinu, tak jak se věci mají.

3. Termíny

Ctím férové podnikání, dodržení termínu je pro mě tedy zásadní. Dávám tím najevo, že svých zákazníků si vážím.

4. Faktura se platí ihned, ne v den splatnosti

Každá faktura má být zaplacená ihned, ne v datum splatnosti. Prokazujeme si tak vzájemnou úctu.

5. Přináším Vám hodnotu a peníze.

Má práce má za úkol klientům vydělat peníze. Svou práci naceňuji rozumně. O  ceně nevyjednávám. Pokud někdo nevidí hodnotu mé práce, nebojím se zakázku odmítnout, nebo ukončit. 

Nastal čas na změnu

Nastal čas na změnu

Artboard@3x Created with Sketch.